

1 650 ₴
Показати оптові ціниРозміри: 82x17x20,1 см.
Вага: 1 кг.
Пастка — однозахідна.
100% оцинкована пастка.
Вона не подряпається і вже точно не заіржавіє на повітрі, під дощем або снігом. Перевагою оцинкованих пасток є їх стерильність і відсутність запаху, а також можливість мити та дезінфікувати хімічними засобами.
Система закриття: тріскачка та клямка. Засувки закриваються заклинюванням один одного — це найкращий, найбезпечніший і найшвидший спосіб закривання. Відкрити можна тільки зовні!
Ручка для перенесення стандартно обладнана металевим захистом для рук.
Пастка має збоку оглядову заслінку — вона слугує для вставки приманки.
Лоток на 4 яйця — яйце — найкращий природний атрактант для всіх гризунів, зокрема й куниць.
В комплекті: клітка, інструкція, щипці для м'яса, мясний гак, принада.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Всі види шкідників, Гризуни |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 201 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 170 мм |