

1 720 ₴
Показати оптові ціниРозміри: 65х17х20 см.
Вага: 1 кг.
Пастка — двозахідна
100% оцинкована пастка.
Вона не подряпається і вже точно не заіржавіє на повітрі, під дощем або снігом. Перевагою оцинкованих пасток є їх стерильність і відсутність запаху, а також можливість мити та дезінфікувати хімічними засобами.
Система закриття: тріскачка та клямка. Засувки закриваються заклинюванням один одного — це найкращий, найбезпечніший і найшвидший спосіб закривання. Відкрити можна тільки зовні!
Ручка для перенесення стандартно обладнана металевим захистом для рук.
Пастка має збоку оглядову заслінку — вона слугує для вставки приманки.
Лоток на 4 яйця — яйце — найкращий природний атрактант для всіх гризунів, зокрема й куниць.
Увімкнено: жива пастка
гід
щипці для м'яса
М'ясний гак
приманювальні гранули
рукавички з фольги
кулон із яйця та олії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Щури, Всі види шкідників |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 170 мм |