


1 380 ₴
Показати оптові ціниРозміри: 50х17х17 см.
Вага: 1 кг.
Пастка має два входи..
Оцинкована.
Перевагами оцинкованих пасток є їх стерильність та відсутність запахів, а також можливість мити та дизінфікувати хімічними засобами.
Система закриття: засувака. Відкрити можна лише з зовні!
Ручка для перенесення.
Лоток на 4 яйця - яйце найкращий природний атрактант для всіх гризунів, в тому числі куниць.
В комплекті: живоловка
інструкция
щипці для приманки
гак
приманка у вигляді гранул
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Щури, Всі види шкідників |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 170 мм |