

2 600 ₴
Показати оптові ціниРозміри: 102x26x26 см.
Вага: 1 кг.
Пастка - двох ходова. 100% оцинкована пастка.Вона не подряпається і точно не заіржавіє на повітрі, під дощем або снігом.
Перевагою оцинкованих пасток є їхня стерильність та відсутність запаху, а також можливість мити та дезінфікувати хімічними засобами.
Система закриття: тріскачка та защіпка. Защіпки закриваються заклинюванням одна одної – це найкращий, безпечний та швидкий спосіб закриття. Відкрити можна тільки ззовні!
Ручка для перенесення стандартно оснащена металевим захистом для рук.Пастка має збоку оглядову заслінку — вона служить для вставлення приманки.
Лоток на 4 яйця - яйце найкращий природний атрактант для всіх гризунів, у тому числі й куниць.
Включено: живоловка, інструкція, щипці для м’яса, м’ясний гак, приманка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Всі види шкідників, Кішки, Гризуни |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 260 мм |