


1 480 ₴
Показати оптові ціниПлоща дії: до 350 м2.
Ультразвук: 20 000-27 000 Гц.
Виробник: KERBL, Німеччина.
Країна виробництва: Тайвань.
Безпечний для людей і хатніх тварин!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Щури, Миші |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Зона дії | 350 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 690 г |