

800 ₴
Показати оптові ціниПлоща дії: до 100 м. кв.
Ультразвук: 25 000—60 000 Гц.
Потужність 3 Вт.
Вага: 152 г.
Виробництво: Kerbl, Німеччина.
Безпечний для людей та домашніх тварин!
Використовувати тільки всередині приміщення.
Застосування:
1. Підключіть пристрій до настінної розетки, і він працює.
2. Встановіть перемикач у положення. VARIABLE, і пристрій буде випромінювати змінну ультразвукову хвилю
частоти для відлякування мишей і щурів. Кнопка-індикатор стане червоною.
3. Поверніть перемикач у положення «ВИМК.», і пристрій припинить випромінювання ультразвукової хвилі. Червоне
світло гасне.
4. Встановіть перемикач у положення «FIXEO», прилад буде випромінювати постійну ультразвукову хвилю (25 кГц) до
відлякують мишей і щурів. Кнопка-індикатор світиться зеленим кольором.
5. При безперервному використанні протягом 12-15 днів в приміщенні не буде мишей і щурів.
Увага:
1. Для правильної роботи пристрій слід розташувати на висоті приблизно 1-1,5 м від підлоги, нижче або вище
розташування приладу зменшить відлякувальну силу мишей і щурів.
2. Не кладіть нічого на пристрій, це може зменшити відлякувальну здатність мишей і щурів.
3. Тривале і безперервне використання продукту дозволить досягти бажаних результатів.
Технічні дані:
• Потужність: 3Вт.
• Частота: 15-65KHZ
• Напруга: AC 110-240V 50-60HZ
Може використовуватися в:
• Будинки та квартири
• Ресторани
• Офіси
• Господарські будівлі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Щури, Миші |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Робоча частота | 65 Гц |
| Зона дії | 100 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 150 г |