

210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Принада з отрутою нанизується на спеціальний стрижень всередині станції, що дозволяє приманці ЗАВЖДИ залишатися всередині:
гризуни не розтягують отруту по всій території!
Розміри: 34 х 10 х 9,2 см.
Вага: 307 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farma |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид шкідника | Щури |
| Тип засобу | Брикети |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 92 мм |
| Вага | 307 г |