
300 ₴
Показати оптові ціниПриманка з отрутою настромлюється на спеціальний стрижень усередині станції, що дає змогу приманці завжди залишатися всередині:
гризуни не розтягують отрути на всій території!
Розміри: 24 х 19,5 х 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farma |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид шкідника | Щури |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Брикети |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 195 мм |