

1 459 ₴
Показати оптові ціниМає напівкруглу форму.
Розміри: 40 х 24 х 18 см.
Всередині клітини є ще одна пастка, що виключає втечу щурів з клітки.
Виробництво: Kerbl Німеччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Пацюки |
| Тип засобу | Пастка |