

570 ₴
Показати оптові ціниРозмір: 28 х 9,5 х 9,5 см.
Встановити в місцях проживання щурів, затемнити. Виробництво: Kerbl Німеччина.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Щури |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 115 мм |